Armando Brojës i japin një numër të ri te Chelsea për këtë sezon, mban fanellën e…Diego Costës

0

Shpeshherë është bërë krahasimi nga tifozët e Chelsea mes Armando Brojës dhe Diego Costa. Sulmuesi shqiptar ka të njëjtin shpërthim dhe potencial të goditjes së tij ashtu si edhe ish-lojtari i ekipit londinez.

Tani Brojës i vjen edhe i njëjti numër në fanellë. Në sezonin e shkuar, Armando mbante numrin 18 mbi shpinë. Por disa orë më parë Chelsea ka njoftuar ndryshimet e reja teksa Brojës i është dhënë fanella me numrin 19, i njëjti numër i cili është mbajtur edhe nga Diego Costa. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online