Arbitrat e së shtunës, Meta nuk i ndahet Kukësit, Jorgji sërish me Flamurtarin

0

Për të dytën javë rresht,  Enea Jorgji  arbitron Flamurtarin.  Arbitri ndërkombëtar e gjykoi Flamurtarin edhe javën e shkuar në Lushnjë dhe ishte perfekt.

Ndërkaq, Kridens Meta abonohet me Kukësin.  E drejtoi ndaj Kamëz dy javë më parë, akordoi një gol të parregullt pro Kukësit dhe u akuzua nga Kamza. Një javë pa gjykuar dhe sot kthehet në Laçi-Kukësi. E çuditshme është se Meta ka gjykon sot ndeshjen e gjashtë sezonale në Superiore dhe e katërta me Kukësin, me bilanc 1-1-1.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.