Akuzat për përdhunim, avokati i Ronaldos: Fushatë e qëllimshme shpifjeje!

0

Kristiano Ronaldo është një betejë jo të vogël, pasi një grua e ka akuzuar se e ka përdhunuar në vitin 2009. Situata nuk është aspak e mirë, pasi akuzat sa vijën e shtohen dhe emra të rinj dalin në përkrahje të gruas që e ka paditur.

Gjithsesi, avokati i Ronaldo ka theksuar në një prononcim së akuzat në drejtim të klientit të tij se janë të qëllimshme, për të prishur imazhin e portugezit. Në vëmendje avokati i tij vë ata që kanë deformuar deklaratat në lidhej me Ronaldon, të cilat sipas tij janë keqinterpretuar.

“Ato deklarata në drejtimit të Ronaldo janë shpikje të pastra mund të them. Ai është këshilluar me këshilltarët e tij, por nuk na pëlqen që fjalët e tij janë deformuar dhe janë bërë subjekt i motazheve. Në jemi të angazhuar plotësisht si në SHBA dhe në Europë për Ronaldon dhe e vërteta do të mbizotërojë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online