13 ndeshje pa shënuar/ Gallagher njësoj si Broja, i njëjti fenomen me yjet që do t’i bashkohen Chelsea të Tuchel

Trajneri i Chelseat ka konfirmuar se Armando Broja dhe Conor Gallagher do të rikthehen në ekip pas huazimit, përkatësisht te Southampton dhe Crystal Palace. Të dy lojtarët do të kenë mundësi për të shfaqur vlerat e tyre në miqësoret përgatitore.

Ndërkohë në nisje té sezonit, Broja dhe Gallagher patën shpërthimin e madh. Në fundin e kampionatit, ndodhi i njëjti fenomen, me rënien e tyre. Jo vetëm Broja, por edhe Gallagher ka 13 ndeshje pa shënuar te Crystal Palace. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online