Zyrtare/ Tjetër përforcim për Laçin e Cungun, sulmuesi shkodran hedh firmën te kurbinasit

Uendi Vecaj e ka gjetur skuadrën e re me të cilën do të luajë në Superiore. Bëhet fjalë për ekipin e Laçit që drejtohet nga Armando Cungu. Sulmuesi shkodran u largua nga Teuta pak ditë më parë, për shkak të mungesës së hapësirës dhe besimit nga drejtuesit. Ndërkohë njoftimi ka ardhur në faqen zyrtare të Laçit në “Instagram” sa i përket konfirmimit të Uecajt. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

Zyrtare | Uendi Vecaj vishet ??! @uendivecaj7 Suksese vlla ?

A post shared by K.F. Laçi 1960 (@k.f_laci_official) on