“Zgjohu ose do largohesh në janar”, zbulohet paralajmërimi i Milanit për lojtarin kryesor

0

Suso është konsideruar gjithmonë si lojtar kryesor për Milanin, pavarësisht ndërrimit të trajnerëve. Me ardhjen e Piolit pritet që besimi të shtohet edhe më shumë te ky futbollist.

Por nga ana tjetër, “Tuttosport” zbulon edhe ultimatumin e dhënë nga ana e klubit kundrejt Susos. “Zgjohu ose do të largohesh në janar”. Pikërisht ky është paralajmërimi i hapur i dhënë nga kuqezinjtë që nuk janë të kënaqur me formën e dhënë në fushë nga sulmuesi spanjoll.

Shkarkimi i Giampaolos pritet të jap edhe rezultatet e para te Milani, pasi me të në krye mungonte gjithçka, rezultati dhe loja e shëmtuar. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.