Të jesh djali i Kristiano Ronaldos/ Mjafton një etiketim dhe pa shkuar 24 orë, shifra të pabesueshme

0

Në rrjetet sociale Kristiano Ronaldo ka arritur një rekord më vete, duke u ndjekur në “Instagram” nga më shumë se 200 milionë njerëz. Por në mbrëmjen e djeshme, është hapur edhe një profil nga djali i tij, Cristiano Ronaldo Junior.

Pa kaluar ende 24 orë, ka mjaftuar vetëm një etiketim nga portugezi në një foto familjare dhe djali i tij ndiqet nga shumë njerëz. Thuajse 1 milionë persona janë duke ndjekur Cristiano Ronaldo Junior, që është vetëm 10-vjeç dhe kërkon të bëhet lojtar, por që tani ndiqet më shumë se emra të njohur në futbollin europian. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.