Browsing Tag

van der sar

“De Ligt largohet”, Van Der Sar e thotë troç

Matia De Ligt është dëshira e merkatos për shumë klube të mëdha. Kapiteni i Ajaksit i ka bërë të gjithë të dashurohen pas tij. Veç cilësive të tij në mbrojtje, ai shfaqet edhe në zonat kundërshtare dhe shënon. Një lojtar të tillë çdo ekip…