Browsing Tag

Emiljano Vila

Vila i sigurt: Takaj bën sërish ekip për titull!

Në Korçë duan ta mbajnë moralin lart dhe çdo ditë nga një lojtar po shfaqet para mediave dhe po flet. Optimizmi nuk mungon dhe këtë herë e ka shprehur mesfushori Emiljano Vila, i cili shprehet i sigurt se korçarët po forcohen. “Duke e…