Konte pranë shkarkimit, bllokohen kuotat e basteve

0

Kompanitë britanike të basteve sportive kanë bllokuar kuotat në lidhje me shkarkimin e Antonio Kontes deri nesër, pas turpërimit të Çelsit ndaj Uotfordit.

Trajneri italian fitoi titullin vjet, në sezonin e parë në drejtimin e Bluve, por në dy ndeshjet e fundit është mundur keqas nga Bornemuthi e Uotfordi, me 7 gola të pësuar.

Kjo ka bërë që presioni mbi të të jetë maksimal dhe kompania Paddy Power ka pezulluar bastet që Konte pushohet nga puna nesër.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.