Juve-Real, Alegri dhe Zidan zgjedhin formacionet!

0

Kur duhet edhe më pak se një orë që të nisë finalja e Champions League 2017, mes Juventusit dhe Real Madridit, dy trajnerët kanë bërë zyrtarisht zgjedhjet e tyre.

Kështu, siç pritej, trajneri bardhezi ka sakrifikuar Markizion dhe Kuadradon, ndërsa Zidan ka vendosur që të lërë në stol Bejl, të paktën për pjesën e parë, sepse më pas duhet të aktivizohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here