Zyrtare/ Watfordi shkarkon trajnerin pas 3 muajsh, Rei Manaj mëson kreun e ri të pankinës

0

Watfordi ka bërë ndryshime në krye të pankinës. Klubi anlgez ka shkarkuar nga detyra Rob Edwards-in. 39-vjeçari u emërua trajner në muajin korrik, ndërsa sot, vetëm 3 muaj më pas është larguar nga stoli i Ëatford-it.

Rei Manaj nuk ka pritur shumë për të mësuar emrin që do të drejtojë skuadrën. Një ballkanas vjen në krye. Bëhet fjalë për kroatin Slaven Biliç, i cili më parë ka drejtuar Kombëtaren e Kroacisë dhe Beshiktashin, si dhe ka një përvojë në në Angli, ku ka qenë trajneri i West Bromwich Albionit dhe West Ham-it./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.