Zyrtare, Muarem firmos për Flamurtarin

Muarem Muarem është zyrtarisht i Flamurtarit. Mesfushori nga Maqedonia, për të cilin Sport Ekspres zbuloi se do të paraqitej sot në Vlorë për të firmosur, tashmë është bërë zyrtarisht kuqezi.

Takim me presidentin Sinan Idrizi, kontratë 1.5-vjeçare, rreth 9000 euro në muaj, duke u bërë ndër lojtarët më të paguar në Shqipëri.

Muarem është prezantuar sot dhe në janar do të nisë stërvitjen në Vlorë. Flamurtari shton ndjeshëm cilësinë në mesfushë e lart, por nuk ka mbaruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online