Zyrtare/ Mbrojtësi shqiptar ka hedhur firmën në kontratë, prezantohet te Paderborni

Paderborni ka zyrtarizuar sot afrimin më të ri në skuadër. Klubi gjerman ka përforcuar mbrojtjen me një shqiptar. Visar Musliu ka firmosur me klubin gjerman dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesliga 2.

28-vjeçari ishte së fundmi pjesë e Ingolshtadit në ligën e tretë gjermane. Paderborni beson te përvoja e pasur e Musliut si me klube, ashtu edhe me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut. Kujtojmë se Paderborni synon ngjitjen në Bundesligë, objektiv të cilit i shkoi pranë sezonin që përfundoi pak javë më parë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online