Zyrtare/ Laçi prezanton dy afrimet e reja, lojtari i Lokomotivës së Zagrebit dhe ish-sulmuesi i Skënderbeut vishen bardhezi

0

Laçi ka zyrtarizuar sot dy blerjet e reja. Sulmuesi Adeleke Akinyemi ka firmosur për bardhezinjtë dhe do të jetë nën urdhërat e Mirel Josës për ndeshjen e radhës në kampionat. 23-vjeçari nigerian e njeh futbollin shqiptar, teksa më herët ka qenë pjesë e Skënderbeut, ndërsa së fundmi ka luajtur në Norvegji.

Gjithashtu kurbinasit kanë përforcuar edhe qendrën e mbrojtjes. Një futbollist i Kombëtares U21, Hajdin Salihu, është veshur bardhezi. Salihu vjen në formë huazimi nga Lokomotiva e Zagrebit, e cila zotëron kartonin e lojtarit shqiptar./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF Lac?i (@kflaci.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF Lac?i (@kflaci.al)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online