Zyrtare/ Kukësi i jep dorën dy futbollistëve, largohen me përfundimin e kontratës

0

Nga ekipi i Kukësit janë larguar edhe dy futbollistë të cilët kanë kontribuar për verilindorët. Vasil Shkurtaj dhe Gëzim Krasniqi nuk do të jenë më pjesë e kësaj skuadre, pasi u ka përfunduar kontrata. Nëpërmjet një reagimi në faqen zyrtare, njoftohet mbyllja e marrëveshjes ndërsa nuk mungon edhe falënderimi për gjithçka që këta lojtarë dhanë për fanellën e Kukësit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.