Zyrtare/ Ilir Daja fërkon duart dhe e merr menjëherë në ekip, futbollisti që ka shkëlqyer me Lacin dhe iku pas humbjes në Europë

0

Dejan Zarubica ishte një element i goditur që do të merrej nga Laçi. Ky futbollist arrinte që të bënte diferencën në fushën e blertë me performancën e treguar. Menjëherë pas eliminimit të kurbinasve nga Europa, do të vinte edhe largimi i tij.

Në këtë rast ishte Ballkani që nuk mund të qëndronte pa përfituar nga situata. Ilir Daja fërkon duart për një përforcim që do të rrisë së tepërmi cilësinë në organikën e skuadrës që kërkon grupet e Conference League. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.