Zyrtare/ E prezanton Taulant Balla, ish-lojtari i Kombëtares merr drejtimin e Lushnjes

0

Klodian Duro rikthehet të bëjë trajnerin. Pas eksperiencës jo të bukur të kaluar në Kosovë në krye të Feronikelit, ish-mesfushori i Kombëtares do të marrë drejtimin e Lushnjes. Lajmin e konfirmon vetë klubi nga Myzeqeja përmes një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”.

“Klodian Duro është trajneri i ri i Lushnjes. Kryetarja e Bashkisë, Eriselda Sefa, dhe Taulant Balla e prezantojnë sot ish-futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë si trajnerin e ri të Lushnjes. I urojmë suksese Klodian Duros”, shkruan klubi i Lushnjes./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.