Zyrtare/ Alen Sherri largohet menjëherë nga Vllaznia, i bashkohet ekipit tjetër të Superiores

0

Alen Sherri ka bërë një lëvizje të fundit sa i përket karrierës së tij duke u larguar nga ekipi i Vllaznisë. Menjëherë pasi janë zyrtarizuar edhe teknikët e drejtuesit e rinjë te skuadra shkodrane, me qëllimin për ta rikthyer në majën e futbollit shqiptar.

Një produkt i akademisë së Vllaznisë që ka garantuar portën e Vllaznisë prej vitesh, nuk do të jetë më pjesë e saj. Madje menjëherë ka ardhur zyrtarizimi nga ekipi i Laçit që do ta ketë në organikë për ndeshjet e Europës. Atje do të gjejë konkurrencën me Stazhillën, një tjetër portier ky me vlera të mëdha dhe shumë cilësorë, për të garantuar kurbinasit në këtë aspekt. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.