Zhvilloi një operacion delikat, Pele gëzon tifozët dhe bën humor: Me këtë pedalim kthehem te Santosi

Legjenda braziliane Pele ishte në gjendje kritike për jetën, duke u detyruar të kryejë një operacion mjaft delikat. Fatmirësisht, operacioni shkoi me sukses dhe tashmë pritet që golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit t’i rikthehet gjendjes normale. Për të siguruar fansat e tij se gjithçka po shkon mirë, 80-vjeçari ka publikuar një video të realizuar nga bashkëshortja e tij.

Në këtë postim, Pele shkruan: “Doja të ndaja me ju gëzimin tim nëpërmjet kësaj videoje të realizuar nga bashkëshortja ime. Jam thellësisht i prekur nga dashuria që keni treguar ndaj meje, që më bën të ndihem më mirë çdo ditë. Duke pedaluar në këtë mënyrë, shpresoj të kthehem sa më parë te Santosi apo jo”?/Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online