Zbulohet ideja e çmendur, CR7 dhe Mesi në një ekip!

E keni imagjinuar ndonjëherë Lionel Mesin dhe Kristiano Ronaldon në të njëjtin ekip? Duket se diçka e tillë mund të bëhet realitet në të ardhmen.


Dejvid Bekam po e konsideron si një mundësi reale të bashkojë dy yjet tek ekipi i tij, Inter Miami. Lajmi është raportuar nga “The Sun”, ku thuhet se Bekam do të kontaktojë lojtarët dhe do t’i propozojë kalimin në Amerikë pas dy vitesh, për ta mbyllur karrierën në SHBA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online