Ylli i madh i Romës mund të mos vijë në Air Albania për Partizanin, në dyshim edhe Matic

Roma do të vijë në Air Albania për t’u ndeshur me Partizanin. Një miqësore luksi për kampionët e Superiores që ndodhen në turin e tretë të Conference League dhe janë vetëm një hap larg kalimit në grupe.

Ylli i madh i Romës, Dybala, mund të mos vijë për këtë takim. Lojtari argjentinas nuk është stërvitur me grupin për shkak të një shqetësimi, ndërsa edhe Matic ka shfaqur probleme. Të dy lojtarët mund të qëndrojë në Romë, teksa po afron gjithmonë e më shumë nisja e kampionatit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online