Xhejms Adeniji, njeriu i ndeshjes kundër Dinamos

Segun Xhejms Adeniji kritikohet shumë se nuk shënon aq sa pritet prej tij dhe humbet shumë raste, por Daja e mbron me bindje, sepse afrikani luan si mesfushor krahu dhe vrapon pa fund. Këtë të enjte Xhejms u shpërblye, sepse më në fund gjeti një gol të bukur dhe me shumë peshë.

Pas ndeshjes, në votimin e UEFA-s, ta hapur për tifozët, ishte pikërisht Adeniji më i miri në fushë, në bazë të votimit të tifozëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online