Xhani kthehet me akuza

0

Ish-presidenti i Partizanit, Albert Xhani, është rikthyer, por këtë herë përmes rrjeteve sociale . Në një postim në profilin e tij zyrtarë në “Facebook” ,Xhani i është rikthyer kohës kur ishte ai drejtuesi i “demave”. Mes akuzave në drejtim të FSHF-së dhe ish-drejtuesve politik, Xhani bëhet përsëri protagonist, duke akuzuar se ajo çështje do të qëndrojë enigmë, megjithatë, për të ka dhe një “por”.

“Si thotë kënga: pas viti 2005-2013, për Partizanin vërtet erdhën ditë tepër të vështira. Çdo ‘qeveri’ që erdhi dhe iku, së bashku me FSHF-në, goditën rëndë në çdo drejtim, vetëm e vetëm të bënin të mundur vjedhjen e terrenit ku stërvitej ekipi. Pseudo-pronarët me ndihmën e shtetarëve, falsifikuan gjithçka deri në arshiv. Ish-pronarët qenë paguar njëherë nga banka italiane e asaj kohe. Nuk besoj se ky vend do të ketë shtet që të hapet kjo dosje…por…”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online