Vllaznia zgjidh hallin e portës, rinovon Selimaj

0

Më në fund, pas një pritjeje të gjatë, Vllaznia ka arritur të gjejë marrëveshjen me portierin Erind Selimaj, i cili ka rinovuar.

Kontrata e portierit titullar kishte përfunduar në fund të sezonit të shkuar dhe natyrshëm Selimaj kërkonte rishikim kushtesh, pas paraqitjeve të mira në pjesën e dytë të sezonit, kur u bë titullar për 14 ndeshje.

Tani marrëveshja është arritur dhe klubi shkodran ka zyrtarizuar rinovimin e portierit 28-vjeçar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online