Vllaznia “poker” përballë Kastriotit

0

Vllaznia 4-0 Kastrioti 

Shënues: Kruja, vercaj, Atsina, Dupovaç

Vllaznia triumfon në testin me Kastriotin. Shkodranët kanë fituar bindshëm 4-0 përballë krutanëve. Trajneri Armando Cungu ka pasur mundësinë që të shohë gjendjen e ekipit të tij, por dhe të provojë lojtarët e ardhur në provë. Sinjale pozitive për sulmuesi Atsina dhe mbrojtësi Dupovaç, të cilët kanë arritur që të shënojnë. Golat e tjerë janë shënuar nga Kruja dhe Vecaj. Trajneri Cungu siç dihet nuk kënaqet lehtë dhe golat mund të mos e bindin teknikun shkodran, por fjalën e fundit do ta thotë ai.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.