Vllaznia gjen sulmues, firmos Sukaj

0

Xhevahir Sukaj është zyrtarisht pjesë e Vllaznisë. Shkodrani ka firmosur sot për 5 muaj me skuadrën e Ernest Gjokës. 31-vjeçari ka zgjedhur të luaj te skuadra e qytetit të tij të lindjes, pavarësisht se në garë për shërbimet e tij ishte dhe Kukësi. Një rikthim i rëndësishëm për shkodranët, pasi kanë pasur dukshëm mangësi në repartin e sulmit dhe të gjithë presin që Sukaj të jetë zgjidhja.

 

Foto: (c) “Shkodrasport.com”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.