Vjen edhe zyrtarizimi nga Sasuolo, Nedim Bajrami prezantohet si lojtari më i ri i ekipit (detajet e transferimit)

0

Tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi i klubit të Sasuolos. Skuadra italiane ka njoftuar përmes kanaleve zyrtare në rrjetet sociale se Nedim Bajrami është lojtari i tyre më i ri.

Mesfushori shqiptar bëri një lëvizje në momentet e fundit të merkatos për t’u bërë pjesë e jeshilzinjve, ku do të ketë trajner atë që e ngriti në nivelet e tij më të larta, Dionisin.

Sasuolo njofton se formula për transferimin e fantazistit shqiptar është ajo e huazimit deri në fund të sezonit dhe më pas detyrimin për blerjen e kartonit të tij, që zotërohet nga Empoli./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.