(VIDEOT) Kaos në Lucernë, përplasen zvicerianët me kroatët!

0

Sot në mëngjes, në Lucern, përpara ndeshjes ndaj Osijekut, ku aktivizohet Eros Grezda, në rrugët e qytetit ka pasur trazira, teksa në një lokal të vogël teksa po konsumonin diccka për të pirë, ndonjë birrë, tifozët miq, ato kroatë, u zunë kurth nga të Lucernit, por që iu kundërpërgjigjën dhe, në fund arritën, të qëndronin të bashkuar…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online