(VIDEO) Zyrtare, shijoni blerjen e re të Milanit!

0

Vjen goditja e gjashtë! Milani ka arritur zyrtarisht akordin për transferimin e Hakan Çalhanoglu nga Bajer Leverkuseni, me formulën e 20-21 milionë eurove dhe 4 të tjera bonuse dhe me kontratën 4 vjet prej 2,5 mln eurosh në sezon për futbollistin, që ditën e hënë do të kryejë testet mjekësore dhe më pas do të hedhë firmën, teksa do të bashkohet me grupin që nis grumbullimin më 3 korrik. Pas Musakios, Rodrigezit, Kesit, Silvës dhe Borinit, edhe Çalhanoglu vishet kuqezi, në pritje që i  shtati të jetë Andrea Konti i  Atalantës dhe, së fundmi, gjatë muajit korrik ose gusht, të synohet një sulmues dhe një regjisor.

 

 

 

 

 

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online