VIDEO/ Xhami i autobusit kriset nga goditjet e Ibrahimovic, po bën xhiron e rrjeteve sociale

0

Zlatan Ibrahimovic ka gjithmonë vëmendjen e mediave dhe tifozëve. Edhe në momentet kur është në plan të dytë, kur qëndron në stol, suedezi di si të shkaktojë jehonë.

Në rrjetet sociale shihet festa e Ibrahimovic teksa autobusi futet në turmën e madhe të njerëzve. Xhami nis të kriset pas goditjeve të suedezit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online