Po afrohen me titullin kampion, Milani e gjen transferimin e parë te Liverpul

0

Milani është shumë pranë titullit kampion në Serinë A. Vetëm një pak larg zyrtarizimit matematikor, ndërsa drejtuesit kanë nisur të mendojnë për lëvizjet në merkato.

Sipas raportimit të Calciomercato, kuqezinjtë kanë hyrë në kontakte me Liverpulin për Origi. Lojtari ia ka bërë të qartë drejtuesve se do të largohet dhe ekipi i ri pritet të jetë Milani. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online