VIDEO/ Vetëm në letër është miqësore, shikoni himnin e Skocisë kundër Anglisë

0

Vetëm në letër ndeshja mes Skocisë dhe Anglisë është miqësore dhe kjo është ndjerë më së miri edhe para fillimit të kësaj ndeshje.

Tifozët skocezë janë të pabesueshëm, ata fillimisht brohoritën himnin kombëtar të Anglisë dhe më pas intonuan himnin kombëtar të vendit të tyre, duke treguar shpirt dhe pasion. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online