VIDEO | Uzuni “mbret” në Kroaci, gol dhe asist kundër Hajduk Spilt

Myrto Uzuni vijon të shkëlqejë në kampionatin kroat. Anësori, i cili së fundmi veshi dhe ngjyrat kuqezi vijon që të bëjë mirë, pasi në ndeshjen me Hajduk Split ka qenë protagonisti absolut, duke dhënë asist në pjesën e parë, si dhe duke shënuar gol në fraksionin e dytë.

Ish-lojtari i Laçit ka mundur që ta fitojë vendin e titullarit menjëherë sapo ka nisur aventurën e tij në Kroaci. Ky ishte goli i dytë për beratasin me fanellën e Lokomotivës së Zagrebit. Skuadra e tij po fiton me rezultatin 2-0.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online