VIDEO: Turqit na presin me fërshëllima, harrojnë se është thjesht miqësore

0

Sot kombëtarja shqiptare do të luajë një miqësore me Turqinë në Antalia dhe gjërat nuk kanë nisur fare mbarë.

Tifozët turq i pritën me fërshëllima lojtarët tanë, kur këta të fundit zbritën në fushë për të bërë nxehmjen. Kjo ishte krejt e papritur, sepse shqiptarët dhe turqit shkojnë mirë me njëri-tjetrin dhe po flasim thjesht për një ndeshje testuese pas Eliminatoreve të Botërorit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.