VIDEO | Tris i Totenhemit, “Spurs” rikthehen në vend të dytë

0

Totenhemi nuk ka hasur vështirësi në transfertën në Uells ndaj Kardif Sitit. Skuadra londineze ka fituar me rezultatin 3 – 0, falë golave të Kejn, Eriksen dhe Son, të gjithë të shëuar gjatë pjesës së parë.

Me këtë fitore “Spurs” rikthehen përkohësisht në vend të dytë dhe tani do iu duhet të presin ndeshjen e së enjtes midis Sitit dhe Liverpulit, takim ky që do të vendosë shumë mbi fatin e garës për titull në kampionatin anglez.

Kardif Siti – Totenhem   0 – 3
Shënues: Kejn 3’, Eriksen 12’, Son 26’

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.