VIDEO/ Trajneri i Chorley po tallej me lojtarin e “Premier League”, e krahasonte me një personazh filmi

0

Wolvesi arriti që të fitonte në “FA Cup” ndaj ekipi modest të Chorley në shifrat 0-1. Ekipi i “Premier League” i është falur golit të Vitinha për t’u kualifikuar më tej. Por ajo që ka tërhequr vëmendje të madhe është konflikti mes trajnerit Vermigilo dhe lojtarit të Wolves, Adama Traore.

Ky i fundit nuk i ka përmbajtur dot nervat pasi është përqeshur nga trajneri kundërshtar. Vermigilo e ka krahasuar me një personazh të filmit “The Running Man” duke u nisur nga modeli i flokëve. Traore nuk e ka pritur aspak mirë humorin, por është ndarë nga pjesëtarët e tjerë të stafit që nuk kanë lejuar përplasjen. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.