VIDEO/ Tite bën tifozët të qeshin, i bashkohet lojtarëve pas golit të Richarlison-it për… kërcimin e pëllumbave

0

Brazili e ka kthyer në një ndeshje stërvitore kundër Koresë së Jugut. Ende duke u luajtur pjesa e parë, Richarlison shënoi golin e tretë të takimit. Një aksion fantastik i brazilianëve që përfundon me topin në rrjetë.

Fryma e grupit duket e lartë në kampin e Brazilit dhe kjo dallohet në momentin e shënimit të golave. Të gjithë mblidhen për të festuar duke kërcyer dhe përjashtim nuk përbën as trajneri. Tite ka bërë tifozët të qeshin, teksa i është bashkuar lojtarëve për të bërë… kërcimin e pëllumbave. Një kërcim që është bërë “hit“ në Brazil./Halit Delibashi-Sport Ekspres/


You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.