VIDEO | Tifozët të irrituar, ofendim në kor ndaj Panuçit

0

Shqipëria po masakrohet me Skocinë dhe normalisht që janë të ofenduar pa fund tifozët kuqezi, të cilët fajësojnë trajnerin Panuçi për këtë situatë. Pas golit të katërt tifozeria ka shpërthyer në ofendime drejt trajnerit, duke përdorur dhe gjuhën italiane, në mënyrë që italiani ta kuptojë “mesazhin” e rëndë që një pjesë e madhe e tifozerisë që është sot në “Loro Boriçi” ka për të.

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.