VIDEO | Tifozët përshëndesin lojtarët, nën akuza vetëm Panuçi

0

Edhe pse Skocia na “masakron” në shtëpi, “Tifozët kuq e Zi” dhe “Plisat” i kanë përshëndetur lojtarët në fundin  ndeshjes, siç shihet dhe nga video e mëposhtme. I vetmi që është akuzuar nga tifozë është trajneri Kristian Panuçi, i cili ka marrë ofendime për gjatë gjithë pjesës së dytë dhe as në fundin  ndeshjes nuk është përshëndetur me tifozët. Mos vihet në pikëpyetje e ardhmja e timonierit italian?

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.