VIDEO/ Tifozët kanë dalë nga kontrolli në Tiranë, policia fillon me nxjerrjen e ar.mëve

0

Tifozët holandezë kanë nisur të shkaktojnë trazira në kryeqytet. Mbështetësit e Fejnordit janë përleshur me policinë shqiptare, duke hedhur gurë drejt tyre si dhe duke i goditur me shkopinj gome. Forcat e rendit janë kundërpërgjigjur me gaz lotsjellës, por duket se kaq nuk ka mjaftuar. Tifozët kanë dalë tërësisht nga kontrolli dhe policia fillon me njerrjen e ar.mëve për të qetësuar situatën./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.