VIDEO/ “Ti po pret që të plasësh tani”, biseda mes Modriç dhe Pique pas përfundimit të El Clasico-s

0

Në përfundimin e “El Clasico-s” mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, Pique, pasi është përshëndetur me kundërshtarët ka pritur arbitrin e ndeshjes. Disa fjalë ishin për të dhe lidheshin me minutat shtesë, ku te Barcelona kërkon më shumë se katër të akorduara. Gjithashtu katalanasit kanë kërkuar edhe penallti në rastin e kontaktit mes Braithëate dhe Mendy.

Gjatë përshëndetjes së Pique dhe Modriç, mesfushori kroat e ka kuptuar më së miri arsyen e pritjes së mbrojtësit të Barcelonës. “Ti po pret që të plasësh tani” ishte konstatimi i drejtë i mesfushorit kroat pasi nuk është hera e parë që Pique kapet me arbitrimin. /Sport Ekspres/

Luka Modric: “Ti po pret që të plasësh tani”.

Pique: “Po ai dha vetëm katër minuta shtesë”.

Luka Modriç: “Po sa donit ju?”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.