VIDEO/ Tërbohet Sokol Cikalleshi me 2 gola në 10 minuta, përmbysja falë asist të Çekiçit si në Play Station

Konyaspor ka përmbysur Kaysespor, teksa pjesa e parë ishte mbyllur në 2-1. Sokol Cikalleshi ka arritur të realizojë dy gola në 10 minuta.

Endri Çekiçi u fut në fushë në minutën e 60 dhe dhuroi super asist të katapultuar si në Play Station për Cikalleshin në të 62. Rezultati po vazhdon në shifrat 1-2 falë dopietës së sulmuesit shqiptar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online