VIDEO/ Surpriza “e pakëndshme” gjatë intervistës, Visar Bekaj “trembet për v.dekje”

0

Tirana u shpall kampione e Kategorisë “Abissnet Superiore“ për të 26-n herë. Klubi kryeqytetas ngriti kupën mbrëmjen e së enjtes, ku festoi titullin kampion në prani të tifozerisë së saj. Gazetari Drilon Xhepollari ishte i pranishëm në “Selman Stërmasi” për të marrë në intervistë pjesëtarë të klubit të Tiranës.

Përpara mikrofonit të  “Ora News” ka dalë edhe Visar Bekaj, i cili ka përjetuar një surprizë të pakëndshme gjatë intervistës. Dikush i shkon papritur pranë dhe e prek nga krahu, duke e “trembur për v.dekje“ portierin e bardhebluve./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.