VIDEO/ Sulmet e shtuara ndaj Armand Dukës, presidenti i FSHF siguron qetësinë e familjes me polici

0

Sulmet e fundit të kryetarit të Bashkisë me kreun e FSHF kanë sjellë jehonën mediatike në vendin tonë. Erion Veliaj është marrë pak me vetë Federatën, por shumë me personin që kryeson atë. E për të përmbyllur gjithë këtë “acar të madh”, sulmi i fundit në shtëpinë e Armand Dukës me vendosjen e tritolit ka bërë që kreu i FSHF të marrë masa.

“Ora Neës” zbulon se tanimë Duka ka vendosur polici private në banesën e tij në Durrës për të siguruar qetësinë e familjes së tij, që kohët e fundit nuk kanë kaluar aspak momente të mira. Në momentin kur shpërtheu tritoli në familjen Duka, në shtëpi gjendej gruaja dhe djali i tij. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.