VIDEO/ Sokol Cikalleshi është ndezur në Turqi, shihni super golin e sulmuesit shqiptar te Konyaspor

0

Sokol Cikalleshi ka arritur që të shënojë në përballjen mes Konyaspor dhe Gaziantep. Sulmuesi shqiptar tundi rrjetën në minutën e 72, për t’i dhënë barazimin e parakohshëm skuadrës. CIkalleshi mori bukur krahun dhe goditi fuqimisht duke e ndalur topin në rrjetën.

Për t’u akorduar ky realizim është kërkuar edhe miratimi i VAR-it. Megjithatë ky gol nuk i ka mjaftuar Konyaspor që e ka pësuar në minutat e fundit për të humbur me shifrat 3-2 ndaj Gaziantep. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.