“Jemi në ankth”! Juventusi mes krizës së rezultateve, Alegri: Atalanta fitoi me një gjuajtje në portë

0

Humbja 4-0 ndaj Chelseat dhe 0-1 ditën e djeshme ndaj Atalantës kanë rikthyer krizën tek Juventusi. Me këtë disfatë, Juventusi mban vendin e 8-të në klasifikim, me 7 pikë më pak se vendi i katërt që të dërgon në Champions League.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri deklaroi se tashmë skuadra e tij është në ankth dhe nuk di të dalë nga situatat e vështira.

“Kjo është një paraqitje ndryshe nga ajo qe që kemi treguar me Milanin, Lazion e Fiorentinën. Atalanta gjuajti pak në portë, gjuajtjen e vetme e bëri Zapata me një gabim topin. Kemi pak ankth, pak ngut. Kur nuk shënojmë, shqetësohemi dhe nuk veprojmë me qetësi”- tha Alegri pas sfidës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online