VIDEO/ Skënderbeu e kthen në festë me stadiumin e mbushur, Rashica mund kampionin e Superiores, Partizanin

Skënderbeu-Partizani 1-0 Rashica 82′ p

Skënderbeu ka marrë një fitore të madhe kundër kampionit të fuqi të Superiores, Partizanit. Korçarët ia kanë dalë që të triumfojnë me shifrat 1-0 falë golit të shënuar nga ana e Rashicës në minutën e 82. Një penallti e shkaktuar nga Kocijan dhe Rashica nuk e kishte të vështirë që të mposhte Hoxhën. Para një stadium të stërmbushur, korçarët arrijnë që të marrin tre pikë me shumë vlerë duke shkuar në vendin e dytë pas Partizanit. /Sport Ekspres/

Skënderbeu-Partizani është takimi që do të fillojë në orën 16:30. Kjo ndeshje pritet me shumë interes, teksa këto dy ekipe kanë treguar prej vitesh se dinë të provojnë futboll të mirë, pavarësisht vështirësive që e kanë kapluar skuadrën korçare me atë dënim në Europë. Më poshtë mund të ndiqni edhe vendosjen e dy ekipeve. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online