VIDEO/ Skena e rrallë nga ndeshja e Serisë A, trajnerit nuk i pëlqen gabimi i lojtarit të tij dhe heq atleten për ta goditur

0

Salernitana mundi sot 2-1 Fiorentinën në stadiumin e saj dhe me tre fitore radhazi arriti në vendin e 18-të në tabelë, ndërsa shanset e tyre për të mbijetuar në Serie A janë rritur ndjeshëm. Skuadra e drejtuar nga Davide Nicola ka luajtur shumë mirë së fundmi dhe eksperti 49-vjeçar po e udhëheq çdo ndeshje me emocione të zjarrta.

Shpesh mund ta shohim atë duke kërcyer dhe duke bërtitur pranë pankinës në ndeshje. Por sot situata ishte disi më e rrallë teksa trajneri kërcënoi një prej lojtarëve të tij se do ta godiste me atlete, duke e hequr atë, por më pas e hodhi në fushë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.