VIDEO/ Skena e gjetur nga shqiptarët në Beograd, në Argjentinë kapet droni që kishte hyrë në fushë

0

Droni që fluturoi në Beograd gjatë ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë ka frymëzuar edhe shumë ekipe të tjera dhe tifozeri që të shprehen në të njëjtën mënyrë për të shpërndarë mesazhet e tyre. Por ka edhe raste të panevojshme si ajo që ndodhi së fundmi në Argjentinë.

Në ndeshjen mes Rosarios dhe Neëelle ishte sërish droni që pushtoi fushën e blertë. Por këtë herë ishte mesazh tallës për miqtë e Neëell. Një prej lojtarëve të Rosarios ka arritur që të ul dronin për ta nxjerrë nga fusha e blertë, ndërsa sikur të mos mjaftonte kjo, Pablo Perez ka shkuar për ta shkatërruar. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.